چاپ psd تیشرت دانلود طرح فایل لایه باز قیمت ارزان سربرگ اعلامیه ترحیم ست اداري فاکتور کارت ویزیت بنر مهر

کارت ویزیت

کارت ویزیت چیست

سوالات متداول در مورد کارت ویزیت

Business Card  به زبان ساده . در این مطلب قصد داریم در مورد قیمت چاپ و طراحی ارزان و فوری انواع نمونه لایه باز psd و تاریخچه و شرح حال بیزینس کارت صحبت کنیم . کارت ویزیت ابزاری برای معرفی شما و پلی برای ارتباط دیگران با شماست. تنها وظیفۀ همین است؛ نه بیشتر و نه کمتر. قرار نیست مانند آگهی تلویزیونی یا موشن‌گرافیک خدماتی را معرفی کند، بلکه قرار است اطلاعات شما را به‌عنوان شخص یا نمایندۀ یک کسب‌و‌کار، در ساده‎ترین و دردسترس‌ترین شکل ممکن در اختیار مخاطب قرار دهد.

1-اهمیت داشتن کارت ویزیت

اهمیت داشتن کارت ویزیت به پل‌های ارتباطی که روی آن می‌نویسید برای ارتباط‌ گرفتن با شماست. یادتان نرود که باید پاسخ‌گوی کسانی باشید که به آن‌ها دادید؛
جالب است بدانید که دیکشنری آمریکایی Webster’s را کارتی معنی می‌کند که حاوی اطلاعاتی مثل نام و آدرس کسب‌و‌کار یا مسئول کسب‌و‌کار باشد.

2-تعریف کارت ویزیت

تعریف کارت ویزیت یا (سی‌دی‌وی) و یا اسم دیگر کارت ویزیت کارت بازدید، (به فرانسوی: Carte de visite) به اختصار CdV، گونه‌ای از نگارهٔ کوچک بود که در سال ۱۸۵۴ توسط عکاس اندی آدولفه ایگن دیسری در پاریس ثبت شد، هرچند برای نخستین‌بار توسط لوئیس داودرو مورد استفاده قرار گرفت. [۱][۲] این گونه عکس معمولاً از راه چاپ آلبوم ساخته می‌شد که یک نگارهٔ کاغذی نازکی بود که بر روی کارت کاغذی ضخیم‌تری نصب شده بود. اندازهٔ یک کارت ویزیت ۵۴٫۰ میلی‌متر (۲٫۱۲۵ اینچ) × ۸۹ میلی‌متر (۳٫۵ اینچ) بود که روی یک کارت با اندازه ۶۴ میلی‌متر (۲٫۵ اینچ) × ۱۰۰ میلی‌متر (۴ اینچ) نصب شده‌بود.

3-تاریخچه کارت ویزیت

تاریخچه کارت ویزیت چیست تاریخ آن بر میگردد به سال ۱۸۵۴، که ایگن دیسری موفق به اختراع روشی شد که می‌توانست با یک نگاتیو منفرد هشت نگاره را بر روی یک صفحه بگنجاند، که هزینه‌های تولید را کاهش می‌داد. متداول شدن کارت ویزیت سرعت آهسته‌ای داشت و آغاز بهره‌برداری گسترده تا سال ۱۸۵۹ به طول انجامید؛ زمانی که ایگن دیسری عکس‌های امپراتور ناپلئون سوم را در این قالب منتشر کرد.[۳] برای این قالب این یک موفقیت ناگهانی بود. اختراع جدید بسیار محبوب شد و به عنوان “cardomania” شناخته شد[۴] و در سراسر اروپا گسترش یافت و سپس به سرعت به آمریکا و سایر نقاط جهان گسترش یافت.

4-مزایای کارت ویزیت

یکی از مزایای کارت ویزیت جایگزین خوبی برای تمام تبلیغات های دیگه میباشد اما به‌طور مستقیم برای بازاریابی و پرسونال برندینگ شما مورد توجه قرار نمیگیرد. اما ازآنجاکه احتمال دارد شما کارت ویزیت را اولین‌بار به افرادی دهید که قبلاً با آن‌ها ارتباطی نداشتید و باز هم ازآنجاکه در اولین برخورد (First impression)، نحوۀ دادن ، جنس و کیفیت و میزان خلاقیت در طراحی مهم است، می‌تواند به‌طور غیرمستقیم در بازاریابی و پرسونال برندینگ شما تأثیرگذار باشد و در ذهن مخاطب حک شود. اگر کارت ویزیت شما کیفیت خوبی نداشته نباشد، می‌تواند این تصور را در ذهن مخاطبتان ایجاد کند که شما یا کسب‌و‌کار شما، دانش یا خدمات بی‌کیفیتی ارائه خواهید داد. همچنین کارت‌های ویزیتی که این وضعیت را دارند خیلی زودتر از کارت ویزیت‌های دیگر دور انداخته شده و به دست فراموشی سپرده می‌شوند.

5-چرا به کارت ویزیت نیاز داریم

چرا به کارت ویزیت نیاز داریم چون برخلاف ذهنیت عموم جامعه، به‌نسبت سایر روش‌های بازاریابی و پرسونال برندینگ، یکی از ارزان‌ترین و اثرگذارترین روش‌های بازاریابی و پرسونال برندینگ است. بسیاری مواقع داشتن کارت ویزیت نشانۀ شخصیت و حرفه‌ای و اجتماعی‌ بودن شما محسوب می‌شود.البته در انتخاب عناوین خود هم باید دقت کنید؛ چون این عناوین معنی دارند و ممکن است براساس آن قضاوت شوید.

6-قیمت طراحی کارت ویزیت

قیمت طراحی کارت ویزیت یک رو و دو رو میتواند متغیر باشد. معمولا بین 60000تا 75000 تومان هست ولی ما پیشنهاد دیگه ای برای شما داریم شما میتواند انواع نمونه کارت ویزیت را بصورت طراحی شده در فایل لایه باز PSD تهیه کرده و سپس با یک نرم افزار فتوشاپ خیلی راحت آنرا به دلخواه خودتان ویرایش کرده سپس برای چاپ اقدام کنید برای این کار میتوانید به دسته مجموعه طرح کارت ویزیت سایت رفته و انواع نمونع طرح های سایت دیده و طرح مورد نظر خودتان انتخاب کرده و با یک قیمت بسیار ارزان آنرا تهیه کنید و برای خود یک طراحی خاص داشته باشید.و با پایین آمدن هزینه طراحی یک کارت ویزیت با طراحی و چاپ ارزان و فوری با کیفیت بالاخواهی داشت

منابع
fa.wikipedia.org
nima.today

دیدگاه‌ها (0)