چاپ psd تیشرت دانلود طرح فایل لایه باز قیمت ارزان سربرگ اعلامیه ترحیم ست اداري فاکتور کارت ویزیت بنر مهر

تراکت

تراکت

راهنمایی طراحی و چاپ تراکت

تراکت (Tract‎) یا فلایر (Flyer‎). میخواهیم در این مطلب سایت در مورد معنی و انواع نمونه تراکت تبلیغاتی قیمت ارزان و طراحی و چاپ آن صحبت کنیم. نوعی تبلیغات کاغذی است که به‌قصدِ توزیع گسترده چاپ و در فضاهای عمومی بین مردم پخش می‌شود.

تراکت‌ها گاهی روی در و دیوارها چسبانده می‌شوند و گاهی هم مستقیماً به درِ خانه‌های مردم پست می‌شوند.

1-معنی تراکت

تراکت برگه‌‌ای چاپ شده و تانشده‌ است که برای خبر دادن به مردم برای اتفاق افتادن یک رویداد خاص یا سمینار یا معرفی محصول خاص استفاده می‌شود.و بیان‌کننده خبری ساده یا پیامیست که به راحتی می‌توان آن را منتقل کرد.

2-تراکت تبلیغاتی

تراکت‌ تبلیغاتی سایز ثابتی ندارد و می‌توان در هر سایزی طراحی تبلیغاتی را انجام داد. معمولاً تراکت‌های تبلیغاتی یک‌رو طراحی و چاپ می‌شود ولی قابلیت این را دارد که دورو طراحی و چاپ شود. چاپ تبلیغاتی معمولاً بر روی کاغذی در سایز ۱۴٫۵ در ۲۱ انجام می‌شود و هزینه چاپ در این سایز بسیار پایین است.

3-انواع تراکت از نظر کاغذ و نوع چاپ

انواع کاغذی که برای چاپ استفاده میشود معمولا از نوع های کاغذ گلاسه ، تحریر ، کرافت ، الوان می باشد و نیز چاپ روی کار میتواند تمام رنگی یا تنها از یک رنگ جهت چاپ استفاده شده باشد. از چاپ افست برای چاپ تمام رنگی تراکت‌ها و از چاپ ریسو جهت چاپ تک رنگ بهره برده میشود.

4-قیمت طراحی


قیمت طراحی میتواند متغیر باشد در برگ های A4و A5. و رنگی و سیاه و سفید . معمولا بین 25000تا 100000هست ولی ما پیشنهاد دیگه ای برای شما داریم شما میتواند هر نوع تراکتی را بصورت طراحی شده در فایل لایه باز PSD تهیه کرده و سپس با یک نرم افزار فتوشاپ خیلی راحت آنرا به دلخواه خودتان ویرایش کرده سپس برای چاپ اقدام کنید برای این کار میتوانید به مجموعه طرح تراکت رفته و تراکت مورد نظر خودتان انتخاب کرده و با یک قیمت بسیار ارزان آنرا از سایت تهیه کنید

5-قیمت چاپ


قیمت چاپ بستگی به روش چاپ افست,دیجیتال و جنس و روکش آن است اما مطمعا” باشید با استفاده از فایل لایه باز یک طرح با چاپ ارزان خواهید داشت

دیدگاه‌ها (0)