چاپ psd تیشرت دانلود طرح فایل لایه باز قیمت ارزان سربرگ اعلامیه ترحیم ست اداري فاکتور کارت ویزیت بنر مهر

بنر استند

بنر استند تبلیغاتی

راهنمايي بنر استند تبلیغاتی

1-استند رول آپ

بنر استند رول آپ نوعی استند تبلیغاتی ایستاده که قابلیت رول شدن دارد. یکی از روش های پرمخاطب تبلیغاتی در سال‌های اخیر است. جهت استفاده از این روش تبلیغاتی، رسانه‌های گوناگونی طراحی شده اند و مورد استفاده و آزمایش قرار گرفته اند. قطعا به وفور با استند رول آپ برخورد داشته اید. یکی از همین روش های تبلیغاتی که در مقابل فروشگاه ها، مراکز خرید و نمایشگاه ها جایگاهی همیشگی پیدا کرده اند. استند رسانه ای تبلیغاتیست که در ایران کاربرد بسیار زیاد دارد. شاید کمتر برندی را بیابید که حداقل یک بار از این رسانه استفاده نکرده باشد و از اهمیت آن غافل باشد. استند یکی از روش های ساده و مقرون به صرفه تبلیغات محیطی است. از این روش تبلیغاتی عموما در فضای فیزیکی کسب و کار استفاده به عمل می آید.

2-استند تبلیغاتی

استند تبلیغاتی ، نوعی تبلیغات با هزینه ای مناسب و کاربردی است که به راحتی قابلیت جابه جایی نیز دارد. استند نوعی سازه محسوب می شود، که می تواند از جنس های مختلفی باشد و تبلیغات نیز در انواع مدل ها و جنس ها بر روی آن چاپ می شود تا در معرض دید عموم مردم قرار گیرد. این استند ها مناسب تبلیغات کسب و کار های مختلف است و معمولاً در نمایشگاه ها ،فروشگاه و … کاربرد دارد. انواع استند شامل استند فروشگاهی، استند نمایشگاهی و استند تبلیغاتی میشود.

3-استند تبلیغاتی خیابانی

استند تبلیغاتی خیابانی ، نوعی سازه تبلیغاتی است که هدف از آن معرفی و شناساندن کسب و کار به عموم مردم است. این استند در محیط های داخلی مثل غرفه های نمایشگاهی، فروشگاه، مرکز خرید، هتل ها، کنفرانس ها و در محیط خارجی مانند گذرگاه ها و معابر کاربرد دارد.

4-قالب آماده بنر استند

شما میتوانید انواع طرح قالب فایل آماده خام بنر ایستاده (رول آپ) تبلیغاتی خیابانی و نمایشگاهی لایه باز پی اس دی psd را با قیمت بسیار ارزان دانلود کرده سپس برای چاپ دیجیتال آن اقدام کنید.این بنرها محصولی دیگر از سایت چاپ PSD و طراحی شده بافتوشاپ CS6، جهت استفاده شما کاربر گرامی و به جهت مدیریت زمان، آماده دانلود قرار داده ایم شما میتوانید چند پست بنر های استند در زیر ببینید با کلیک بر روی هر کدام میتوانید وارد صفحه محصول بشید یا به دسته مجموعه طرح بنر استند برید لیست کامل محصولات ما را ببینید

5-چاپ استند

بعد از ویرایش هر کدام از این استند ها میتوانید با خیال راحت به چاپخانه ارسال کنید برای اینکار میتوانید از سایت شاپرک گروب استفاده کنید و در این بین شما پولی بابت هزینه طراحی نداده و فقط پول چاپ آنرا پرداخت میکنید و با این کار بنر بسیار ارزان قیمت خواهید داشت در ضمن خیلی از این محصولات قابل ویرایش و تبدیل شدن به انواع طرح های مد نظر شما میباشد.

6-انواع استند

انواع استند های تبلیغاتی

استند رول آپ : نوعی استند تبلیغاتی ایستاده که قابلیت رول شدن دارد.

استند رومیزی : این استند برای جایگیری اجناس کوچک طراحی شده است و بیشتر در مورد اجناس آرایشی و بهداشتی مانند جای لاک کاربرد دارد.

استند زمینی یا ایستاده : این نوع استند در مقایسه با سایرین ابعاد بزرگ تری داشته و بیشتر از سایرین جلب توجه می نماید.

استند ایکس : نوعی استند ایستاده که بنر بر روی آن وصل می شود.

استند چرخشی : این استند به شکلی طراحی شده که دید 360 درجه ای ایجاد کرده و مخاطب می تواند آن را از هر زاویه ای تماشا نماید.

استند جا کاتالوگی : این استند به صورت طبقاتی و رومیزی طراحی شده و برای جایگذاری کاتالوگ مناسب است.

استند اداری : این نوع استند ها در ابعاد مختلف و به منظور های مختلفی طراحی و تولید می شوند. این نوع استند معمولاً از جنس پلکسی گلاس ساخته شده است و کاربرد های مختلفی از جمله بروشورها ، کاتالوگ ها و سایر المان های چاپی دارد. این استند به سه دسته استند کارت ویزیت ، استند رومیزی تک برگی و استند جای کاتالوگ و یا بروشور تقسیم می شود .

دیدگاه‌ها (0)